Oprava chodníků

Oprava chodníkůDne 19.7.2010 započala oprava chodnků v naší obci.

29. 7. 2010

Noční soutěž v požárním útoku

Noční soutěž v požárním útokuDne 17.7.2010 se koná noční soutěž v požárním útoku u rybníka Rušlem.

15. 7. 2010 Zobrazit více

Zateplení MŠ Citonice

Zateplení MŠ CitoniceV minulém týdnu započaly práce na zateplení MŠ Citonice. V první fázi dojde k zateplení obalu a stropu budovy, v době školních prázdnin pak k výměně oken a dveří. Postup prací je zdokumentován v odkazu fotografie - obec.
30.8.2010 došlo k dokončení prací na zateplení MŠ Citonice a předání stavby do užívání. Budova školky má novou fasádu, okna a dveře viz fotografie - obec, provedly se veškeré venkovní nátěry, ve vnitřním interiéru došlo k výměně podlahové krytiny ve třídě a všechny místnosti jsou nově vymalovány.
Děti přišly do nového prostředí.
Další drobné úpravy interiéru jsou v kompetenci ředitele příspěvkové organizace ZŠ a MŠ Citonice.

14. 6. 2010

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Výsledky voleb v obci Citonice

31. 5. 2010 Zobrazit více

Výběrové řízení na dodavatele zateplení MŠ Citonice

Výběrové řízení na dodavatele: Zateplení objektu MŠ Citonice.

17. 5. 2010 Zobrazit více

Pálení čarodějnic

Pálení čarodejnic 30.4.2010.

28. 4. 2010 Zobrazit více

Rybářská soutěž na rybníku Skalka

Vyhodnocení soutěže.

19. 4. 2010 Zobrazit více

Sběr železného odpadu

Sběr železného odpadu proběhne v sobotu dne 24.4.2010.

19. 4. 2010 Zobrazit více

Dotace podnikatelům

Obec Citonice informuje podnikatele v obci na možnost získání dotací.

11. 2. 2010 Zobrazit více