Volby do ZO

Volby do ZOVolby 2010

16. 8. 2010

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energiePřerušení dodávky el. energie

16. 8. 2010

Anketa - Záměr výstavby rybníka

Anketa - Záměr výstavby rybníkaVýsledky ankety k záměru na výstavbu rybníka v obci Citonice.

3. 8. 2010

Oprava chodníků

Oprava chodníkůDne 19.7.2010 započala oprava chodnků v naší obci.

29. 7. 2010

Noční soutěž v požárním útoku

Noční soutěž v požárním útokuDne 17.7.2010 se koná noční soutěž v požárním útoku u rybníka Rušlem.

15. 7. 2010 Zobrazit více

Zateplení MŠ Citonice

Zateplení MŠ CitoniceV minulém týdnu započaly práce na zateplení MŠ Citonice. V první fázi dojde k zateplení obalu a stropu budovy, v době školních prázdnin pak k výměně oken a dveří. Postup prací je zdokumentován v odkazu fotografie - obec.
30.8.2010 došlo k dokončení prací na zateplení MŠ Citonice a předání stavby do užívání. Budova školky má novou fasádu, okna a dveře viz fotografie - obec, provedly se veškeré venkovní nátěry, ve vnitřním interiéru došlo k výměně podlahové krytiny ve třídě a všechny místnosti jsou nově vymalovány.
Děti přišly do nového prostředí.
Další drobné úpravy interiéru jsou v kompetenci ředitele příspěvkové organizace ZŠ a MŠ Citonice.

14. 6. 2010

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Výsledky voleb v obci Citonice

31. 5. 2010 Zobrazit více

Výběrové řízení na dodavatele zateplení MŠ Citonice

Výběrové řízení na dodavatele: Zateplení objektu MŠ Citonice.

17. 5. 2010 Zobrazit více

Pálení čarodějnic